Από τον ΟΑΣΑ ανακοινώνεται ότι από την Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015 οι λεωφ. γραμμές 300 και 904 στο Δήμο Πειραιά ακολουθούν την τυπική διαδρομή τους:
ΔΙΑΔΡΟΜΗ από αφετηρία:
ΔΙΑΔΡΟΜΗ από αφετηρία:
Από Αριστείδου (πλ. Καραισκάκη), αριστ. Ατκή Τζελέπη, αριστ. Ακτή Ποσειδώνος, δεξιά Καποδιστρίου, δεξιά Ναυαρίνου, απέναντι Τσαμαδού και συνέχεια κανονικά.
Επαναλειτουργεί η στάση:
Επαναλειτουργεί η στάση:
«ΗΛ. ΣΤΑΘΜΟΣ» επί της Ναυαρίνου, μεταξύ Λεωχάρους και Αριστείδου.
Το επιβατικό κοινό για περισσότερες πληροφορίες μπορεί να επικοινωνεί με το Τηλεφωνικό Κέντρο 11 185 του ΟΑΣΑ και μέσω Internet στη διεύθυνση http://www.oasa.gr
Το επιβατικό κοινό για περισσότερες πληροφορίες μπορεί να επικοινωνεί με το Τηλεφωνικό Κέντρο 11 185 του ΟΑΣΑ και μέσω Internet στη διεύθυνση http://www.oasa.gr
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου