Για την καλύτερη εξυπηρέτηση των επισκεπτών της Αττικής τέθηκε σε ισχύει και φέτος το 3ήμερο Τουριστικό Εισιτήριο, κόστους 20 ευρώ.
Το εν λόγω εισιτήριο ισχύει για πολλαπλές μετακινήσεις με το Μετρό (γραμμές 2 και 3) έως τον σταθμό «Κορωπί», τον Ηλεκτρικό (γραμμή 1), το Τραμ, τα Λεωφορεία, τα Τρόλεϊ και τον Προαστιακό στην διαδρομή «Μαγούλα- Πειραιάς- Κορωπί», καθώς και για μία διαδρομή προς και από το Αεροδρόμιο με Λεωφορείο express ή το Μετρό.
Τα εισιτήρια διατίθενται στα εκδοτήρια του Αεροδρομίου, καθώς και στους σταθμούς της ΣΤΑΣΥ «Σύνταγμα», «Ομόνοια», «Ακρόπολη», «Θησείο», «Μοναστηράκι» και «Πειραιάς».
Στους παραπάνω σταθμούς η ΣΤΑΣΥ έχει αναρτήσει μεγάλα προωθητικά πλαίσια για την ενημέρωση των τουριστών.
Το εν λόγω εισιτήριο ισχύει για πολλαπλές μετακινήσεις με το Μετρό (γραμμές 2 και 3) έως τον σταθμό «Κορωπί», τον Ηλεκτρικό (γραμμή 1), το Τραμ, τα Λεωφορεία, τα Τρόλεϊ και τον Προαστιακό στην διαδρομή «Μαγούλα- Πειραιάς- Κορωπί», καθώς και για μία διαδρομή προς και από το Αεροδρόμιο με Λεωφορείο express ή το Μετρό.
Τα εισιτήρια διατίθενται στα εκδοτήρια του Αεροδρομίου, καθώς και στους σταθμούς της ΣΤΑΣΥ «Σύνταγμα», «Ομόνοια», «Ακρόπολη», «Θησείο», «Μοναστηράκι» και «Πειραιάς».
Στους παραπάνω σταθμούς η ΣΤΑΣΥ έχει αναρτήσει μεγάλα προωθητικά πλαίσια για την ενημέρωση των τουριστών.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου