Μετά τη χθεσινή ταλαιπωρία των επιβατών που κατευθύνονταν προς το αεροδρόμιο, σήμερα το πρωί παρουσιάστηκε πρόβλημα σε συρμό στο Κορωπί με αποτέλεσμα τα δρομολόγια από Δουκίσσης Πλακεντίας προς αεροδρόμιο να πραγματοποιούνται με μεγάλες καθυστερήσεις.
Να σημειωθεί πως χθες, Τετάρτη, πολλοί ήταν οι επιβάτες που έχασαν τις πτήσεις τους καθώς οι συρμοί σταματούσαν στη Δουκίσσης Πλακεντίας, λόγω τεχνικού προβλήματος.
Οι επιβάτες εξυπηρετούνταν με μετεπιβίβαση στον Προαστιακό Σιδηρόδρομο στο σταθμό Δουκίσσης Πλακεντίας. Ωστόσο, με μεγάλη καθυστέρηση πραγματοποιούνταν και τα δρομολόγια του Προαστιακού, καθώς οι συρμοί έφταναν ανά 50 λεπτά.
Να σημειωθεί πως χθες, Τετάρτη, πολλοί ήταν οι επιβάτες που έχασαν τις πτήσεις τους καθώς οι συρμοί σταματούσαν στη Δουκίσσης Πλακεντίας, λόγω τεχνικού προβλήματος.
Οι επιβάτες εξυπηρετούνταν με μετεπιβίβαση στον Προαστιακό Σιδηρόδρομο στο σταθμό Δουκίσσης Πλακεντίας. Ωστόσο, με μεγάλη καθυστέρηση πραγματοποιούνταν και τα δρομολόγια του Προαστιακού, καθώς οι συρμοί έφταναν ανά 50 λεπτά.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου