Επεισόδιο μεταξύ ελεγκτή του ΟΑΣΘ και επιβάτη συνέβη χθες το μεσημέρι σε λεωφορείο της γραμμής «3» του ΟΑΣΘ. Μάλιστα, ο ένας εκ των δύο με τη συνδρομή του ΕΚΑΒ μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο.
Το περιστατικό συνέβη όταν σύμφωνα με πληροφορίες ο ελεγκτής του ΟΑΣΘ ζήτησε από τον επιβάτη το εισιτήριό του.
Το περιστατικό συνέβη όταν σύμφωνα με πληροφορίες ο ελεγκτής του ΟΑΣΘ ζήτησε από τον επιβάτη το εισιτήριό του.
Όταν αυτός αρνήθηκε ήρθαν σε συμπλοκή με αποτέλεσμα ο ένας να μεταφερθεί στο νοσοκομείο «Παπανικολάου» της Θεσσαλονίκης. Μάλιστα ενημερώθηκε και ο ΟΑΣΘ για το περιστατικό.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου