Από τη Διεύθυνση Αστυνομίας Φθιώτιδας ανακοινώνεται ότι, στο πλαίσιο εκτέλεσης εργασιών ελέγχου, επιθεώρησης - συντήρησης και αποκατάστασης Η/Μ εξοπλισμού των σηράγγων στον ΠΑΘΕ Φθιώτιδας, θα πραγματοποιηθούν κυκλοφοριακές ρυθμίσεις, με σκοπό την ομαλή, ασφαλή και εύρυθμη διεξαγωγή της κυκλοφορίας των οχημάτων.
Συγκεκριμένα:
Συγκεκριμένα:
- Κατά το χρονικό διάστημα από την Τρίτη 16 έως και την Πέμπτη 18 Ιουνίου, από τις 08.00 έως και τις 19.00, θα ισχύει απαγόρευση κυκλοφορίας όλων των οχημάτων στο τμήμα του ΠΑΘΕ, από 166 + 180 χ/θ έως και 177 + 585 χ/θ (σήραγγες στην περιοχή Αγίου Κωνσταντίνου και Καμένων Βούρλων), στο ρεύμα κυκλοφορίας προς Λαμία
- Κατά το χρονικό διάστημα από 23-06 έως 25-06-2015, από τις 08.00 έως και τις 19.00, θα ισχύει απαγόρευση κυκλοφορίας όλων των οχημάτων στο τμήμα του ΠΑΘΕ, από 177 + 585 χ/θ έως και 166 + 180 χ/θ (σήραγγες στην περιοχή Αγίου Κωνσταντίνου και Καμένων Βούρλων), στο ρεύμα κυκλοφορίας προς Αθήνα.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου