Σε τραγωδία θα μπορούσε να έχει εξελιχθεί χθες, η σύγκρουση ανάμεσα σε ένα φορτηγάκι, το οποίο μετέφερε φιάλες υγραερίου και σε ένα λεωφορείο των ΚΤΕΛ.
Κάτω από αδιευκρίνιστες μέχρι στιγμής συνθήκες, το φορτηγάκι, ενώ κινούταν στην Εθνική Οδό Ηρακλείου - Αγίου Νικολάου, στο ύψος των Μαλλίων, έπεσε πάνω στο λεωφορείο, που είχε σταματήσει στην άκρη του δρόμου για να επιβιβάσει άτομα.
Από θαύμα, η σύγκρουση δεν είχε τραγική κατάληξη, λόγω του εύφλεκτου φορτίου του μικρού φορτηγού.
Όπως αναφέρετε λόγω του ατυχήματος, σχηματίστηκαν ουρές και στα δύο ρεύματα κυκλοφορίας.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου