Η φωτογραφία δείχνει την κατάσταση που επικρατούσε το πρωί στο κέντρο των Τρικάλων.
Η κατάργηση της Δημοτικής Αστυνομίας ήταν μια καλή... αφορμή για κάποιους Τρικαλινούς, προκειμένου να μετατρέψουν το κεντρικό ποδηλατόδρομο σε... πάρκινγκ!
Η φωτογραφία αναγνώστη του trikalavoice.gr στη πλατεία παλαιού Δεσποτικού μιλά από μόνη της.
Η κατάργηση της Δημοτικής Αστυνομίας ήταν μια καλή... αφορμή για κάποιους Τρικαλινούς, προκειμένου να μετατρέψουν το κεντρικό ποδηλατόδρομο σε... πάρκινγκ!
Η φωτογραφία αναγνώστη του trikalavoice.gr στη πλατεία παλαιού Δεσποτικού μιλά από μόνη της.
Ωστόσο, υπάρχουν ανάλογες περιπτώσεις που συναντά κανείς καθημερινά πια στη πόλη, ακόμη και... επικίνδυνες καταστάσεις με μηχανάκια να μαρσάρουν πάνω στους πεζόδρομους.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου