Από 1/10/2015 τροποποιείται η διαδρομή της λεωφορειακής γραμμής 701 ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΛΙΟΝ - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ έτσι ώστε να διέρχεται από την πλατεία Ιλίου και στη συνέχεια να κατευθύνεται στο σταθμό μετρό «Ανθούπολη».
Παράλληλα ιδρύεται συμπληρωματική γραμμή, με ονομασία 705 ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΛΙΟΝ -ΠΛ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ, τα δρομολόγια της οποίας θα πραγματοποιούνται μέσω της πλατείας Αγ. Αναργύρων και στην συνέχεια μέχρι τον σταθμό μετρό «Ανθούπολη».
Ώρες και ημέρες λειτουργίας των λεωφ. γραμμών 701-705
Ώρες και ημέρες λειτουργίας των λεωφ. γραμμών 701-705
- Η λεωφ. γραμμή 701 θα λειτουργεί καθημερινά κατά τις ώρες 05:00-09:00 & 14:50-23:00
- Η λεωφ. γραμμή 705 θα λειτουργεί κατά τις ώρες 9:00-14:50
- Το Σάββατο και την Κυριακή θα λειτουργεί μόνο η λεωφ. γραμμή 701
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου